Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Батькам

Стрес у дітей - якими ознаками проявляється і як допомогти дитині з ним впоратися? Ліки від стресового стану для дітей

Дитяча брехня. Нам, дорослим, вона здається такою нехитрою і наївною. Але причини того, що дитина починає брехати батькам, нешкідливими або незначущими назвати ніяк не можна. Ваш малюк фантазує і видає ці фантазії за дійсність? Або він говорить неправду, намагаючись приховати деякі свої дії і вчинки від вашого пильної уваги? Як відучити дитину брехати?

1. Коли ви розмовляєте з людиною з інвалідністю, звертайтеся безпосередньо до неї, а не до того, хто її супроводжує, або сурдоперекладача, які присутні під час розмови.

Часто те, що нам здається очевидним, не є таким для наших діток. Дітям потрібно час від часу пояснювати, що в світі є багато небезпек, і з самого малечку вчити їх правильно поводитися з предметами, які несуть загрозу для людського життя та здоров’я. Але як же зробити ці розмови ефективними, проте не надмірними? І як прищепити дитині намагання бути обережним так, щоб при цьому не породити в ньому всепоглинаючого страху?

Ніколи не жалійте дитину через те, що вона не така, як усі.

Даруйте дитині свою любов та увагу, однак не забувайте про інших членів родини, котрі її теж потребують.

Якщо Вашій дитині важко спілкуватися зі своїми однолітками, і Ви помітили, що її мова значно відстає від норми зверніться за консультацією до логопеда. Виясніть, що стало причиною.

Сторінка 1 із 2
Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…