Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Новини

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у Міському будинку культури відбулася зустріч «Незламним духом – наша шана», на якій посадовці міської ради та депутати зустрілися з людьми з особливими потребами.

Одним із шляхів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю центру «Світанок» є профорієнтація.

Свято козаків

Щасливі усмішки, бадьорий настрій, бажання брати участь у змаганнях, перемагати й радіти за досягнення друзів – ось на такому піднесеному рівні напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України в Центрі «Світанок» відбулася спортивно-розважальна гра «Ми веселі козачата».

Фестиваль «Прилуки Fest»

22 вересня 2018 року у Міському будинку культури відбувся І фестиваль творчості для осіб з обмеженими можливостями «Прилуки Fest».

У центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок» відбулася   сімейна розвага у формі квесту-гри «Стежинами літа», у якій взяли участь вихованці закладу та їх батьки. Діти та  дорослі розділилися на 2 команди й мали пройти 5 цікавих зупинок, знайти та виконати всі завдання й дістатися фінішу.

Чудова літня пора для вихованців Центру розпочалася з незабутніх вражень від екскурсії до тематичного дендропарку, козацького селища «Мамаєва Слобода» - чистого куточка української природи, архітектури та побуту.

Сторінка 1 із 5
Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…