Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
-->

Стежиною добра…

09 лютого 2017

У переддень Міжнародного дня інвалідів у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Прилуки радо вітали гостей, які завітали на святкову зустріч під символічною назвою «Стежиною добра».

«Маленькі янголята…» Так нарекла цих дітей у своєму виступі заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Тетяна Фесенко. Як зазначила посадовець, Міжнародний день інвалідів, це не свято в повному розумінні цього слова, це, перш за все, день вираження загальнолюдської доброти й любові до дітей з особливими потребами.

Стежиною добра

Традиційно в заклад завітали давні друзі - представники ВО «Батьківщина» на чолі з депутатом Чернігівської обласної ради Вітою Соларєвою.

Стежиною добра

Гості заходу передали вихованцям центру різноманітні смаколики, солодощі та казковий торт.

Стежиною добра

Стежиною добра

Звертаючись до присутніх, директор центру Марія Шабалтас наголосила, що Міжнародний день інвалідів – це перш за все ще один вагомий привід нагадати суспільству про його обов’язок проявляти турботу і милосердя, ставитися з розумінням до проблем і потреб людей з інвалідністю, особливо це стосується дітей-інвалідів.

Стежиною добра

Свої творчі вміння та досягнення малеча показала, продемонструвавши яскраву концертну програму . Кожен виступ був неймовірно щирим, теплим і світлим.

Стежиною добра

Стежиною добра

Особливе захоплення у присутніх викликала міні-вистава «Бабка-танцівниця й Муравель» (режисер учитель-реабілітолог Наталія Шматко.

Стежиною добра

Стежиною добра

Щирі очі, усміхнені обличчя, радісна й дружня атмосфера панували цього дня в Центрі.

Стежиною добра

Кожен з присутніх отримав світлу часточку того добра та тепла, яке несуть у життя дітки з особливими потребами.

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…