Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
-->

Квест-гра «Стежинами літа»

27 червня 2018

У центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок» відбулася   сімейна розвага у формі квесту-гри «Стежинами літа», у якій взяли участь вихованці закладу та їх батьки. Діти та  дорослі розділилися на 2 команди й мали пройти 5 цікавих зупинок, знайти та виконати всі завдання й дістатися фінішу.

Упродовж квест-гри учасникам дійства пропонувалися пізнавальні вікторини, спортивні конкурси,туристичні майстер-класи. Вихованці закладу не лише демонстрували свої вміння, а й вчилися надавати домедичну допомогу, правильно поводитися в екстримальних ситуаціях. За правильно виконані завдання діти отримували бонуси у вигляді квітів, щоб на кінцевій «зупинці» у скласти з них український віночок. У вільній та розкутій атмосфері на природі проявлялася злагодженість дітей і батьків. Пройшовши успішно увесь маршрут, учасники родинного квесту пригостилися смачною кашею,яку приготували батьки та працівники центру.

Проведена гра - це нові враження, знання, неймовірна кількість позитивних емоцій,зближення батьків зі своїми дітьми.

Квест-гра «Стежинами літа» Квест-гра «Стежинами літа» Квест-гра «Стежинами літа»

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…