Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
-->

Фестиваль «Прилуки Fest»

25 вересня 2018

22 вересня 2018 року у Міському будинку культури відбувся І фестиваль творчості для осіб з обмеженими можливостями «Прилуки Fest».

Мистецька подія, яка стартувала, уже з першого свого кроку набула міжрегіонального масштабу, оскільки участь у ній брали люди з особливими потребами не тільки з Чернігівської області.

Фестиваль «Прилуки Fest» - це не тільки відкриття та демонстрація талантів людей з інвалідністю. Не менш важливою місією є соціальна інтеграція. Інтеграція обопільна – де не тільки люди з особливими потребами вливаються у суспільство здорових людей, а і ті, хто має добре здоров'я, починають бачити, розуміти, допомагати і вирішувати проблеми тих, хто цього потребує.

Вихованці Центру «Світанок» отрмали на фестивалі два призових місця у номінаціях «Декоративно-прикладне мистецтво» (Онищенко Богдан) та «Музична творчість». Гран-прі фестивалю також здобув вихованець нашого центру Бодько Артем за виконання пісні "Лише у нас на Україні" під власний акомпанемент. Талановита, обдарована та непростої долі дитина.

Участь у фестивалі – це ще одна важлива сходинка до соціалізації та самоствердження наших діток. Нехай живе фестиваль «Прилуки Fest»!

Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest»

Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest»

Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest»Фестиваль «Прилуки Fest»

Фестиваль «Прилуки Fest» Фестиваль «Прилуки Fest»

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…