Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
-->

Відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей

20 листопада 2019

Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.

20 листопада 2019 року  в Центрі «Світанок» відзначався День спільних дій в інтересах дітей. В цей день 1989 року було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенція про права дитини. Україна ратифікувала зазначену Конвенцію ще у вересні 1991 року.
 
 З нагоди 30-річчя підписання Конвенції ООН в центрі було проведено захід «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», спрямований на ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування у них навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій та попередження про відповідальність, яку вони несуть при порушенні законів України .Вчителями реабілітологами було підготовлено ряд вікторин, конкурсів, подорожей, ігор та правових турнірів, метою яких було перевірити рівень знань дітей щодо їх прав та обов’язків.
 
Проте, безумовно. основна мета цього свята– ще раз нагадати суспільству про нашу відповідальність за долю дітей, зокрема тих, які потребують найбільшої підтримки та допомоги від оточуючих та від держави.

Відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей Відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей

Відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей Відзначення Міжнародного дня спільних дій в інтересах дітей

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…