Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Батькам

Звичка дітей нити і говорити плаксивим тоном не з'являється на рівному місці, а є результатом виховання. Як це змінити?

Дитячий плач - це вроджений рефлекс на подразники. Малюки плачуть, через біль, голод, страх тощо. Діти дошкільного віку іноді маніпулюють слізьми. Плачуть, щоб отримати бажане або показати своє незадоволення.

Педагоги та психологи впевнені, що талановитими народжуються всі діти. Але не всі стають чемпіонами, примами і професіоналами. Наявність здібностей у дитини до творчості ще не обіцяє їй успіх.

З кожним роком кількість користувачів всесвітньої мережі неухильно зростає. Інтернет-технології вже стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Нікого не дивує те, що в 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google.

Стрес у дітей - якими ознаками проявляється і як допомогти дитині з ним впоратися? Ліки від стресового стану для дітей

Дитяча брехня. Нам, дорослим, вона здається такою нехитрою і наївною. Але причини того, що дитина починає брехати батькам, нешкідливими або незначущими назвати ніяк не можна. Ваш малюк фантазує і видає ці фантазії за дійсність? Або він говорить неправду, намагаючись приховати деякі свої дії і вчинки від вашого пильної уваги? Як відучити дитину брехати?

1. Коли ви розмовляєте з людиною з інвалідністю, звертайтеся безпосередньо до неї, а не до того, хто її супроводжує, або сурдоперекладача, які присутні під час розмови.

Сторінка 1 із 3
Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…