Друкувати

Умови зарахування до Центру

Зараховуються діти віком від 2 до 14 років, що проживають в м.Прилуки, з фізичними та розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда.

Для отримання послуг у Центрі батьки дитини або її законні представники (опікуни) звертаються до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради та подають такі документи:

1. Заяву про надання послуг із зазначенням згоди на оброблення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Ксерокопія висновку медико-соціальної експертної комісії, лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності.

3. Ксерокопію індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією, лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів).

4. Ксерокопію паспорта заявника.

5. Ксерокопію довідки про присвоєння реєстраційного номера заявника та дитини-інваліда.

6. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

7. Ксерокопію документів про опіку або піклування, рішень суду та інших документів, що підтверджують взаємні права та обов’язки (для законних представників дітей-інвалідів).

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…