Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Медичне спостереження

У реабілітаційному процесі ми широко застосовуємо фізіотерапевтичні процедури, які покращують кровообіг, зменшують болі, стимулюють м’язи, підвищують імунітет, мають протимікробну, протиалергічну та протизапальну дію:

Фізична реабілітація в Центрі здійснюється у вигляді групових та індивідуальних занять з лікувальної фізкультури, відповідно до розробленої системи вправ для кожної дитини окремо.

Реабілітація рухових функцій повинна бути ранньою, комплексною та неперервною. Досвід показує, що при раціональному, систематичному комплексному лікуванні у більшості дітей настає значне покращення стану.

У Центрі працює високопрофесійна команда медичних працівників для здійснення медичного супроводу дітей-інвалідів: лікар-невролог, лікар-педіатр, сестра медична з лікувальної фізкультури, сестра медична з масажу, сестра медична з фізіотерапії.

З метою відновлення фізичних та психічних функцій у дітей в Центрі успішно застосовується іпотерапія (лікувальна верхова їзда). Коло захворювань при яких застосовують іпотерапію дуже широке:

Головним завданням аромотерапії в умовах Центру є профілактика та лікування захворювань ефірними маслами. Практичне використання ефірних масел дозволяє значно скоротити використання хімічних препаратів.

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…