Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Лікувальна фізкультура

Фізична реабілітація в Центрі здійснюється у вигляді групових та індивідуальних занять з лікувальної фізкультури, відповідно до розробленої системи вправ для кожної дитини окремо.

Заняття проходять в залі кінезотерапії та лікувальної фізкультури, обладнаному сучасними функціональними тренажерами, шведською стінкою, профілактором Євмінова, підвісною туристичною системою, брусами, циліндрами та кулями для тренування хребта.

Лікувальна фізична культура – вагома складова частина медичної реабілітації нашого Центру, метод комплексної функціональної терапії, який використовує фізичні вправи, як засіб збереження організму хворої дитини в діючому стані, стимуляції його внутрішніх резервів, попередження і лікування хвороб.

Лікувальна фізкультура Лікувальна фізкультура Лікувальна фізкультура

Заняття з лікувальної фізкультури проводяться, враховуючи індивідуальні фізіологічні та психологічні особливості кожної дитини-інваліда, особливості основного захворювання.

В залі ЛФК раціонально поєднуються, доповнюючи один одного, гімнастичні, спортивні, ігрові та інші види вправ для різностороннього впливу на організм.

Окрім того в процесі реабілітації залежно від захворювання дитини-інваліда призначається й інше обладнання:

Лікувальна фізкультура Лікувальна фізкультура Лікувальна фізкультура

Вертикалізатор «Параподіум» – це статично-динамічний реабілітаційний пристрій, який допомагає приймати вертикальне положення і має дуже широкі можливості. Вертикалізатор є компонентом ергомістичним, і в той же час простим і безпечним у використанні.

Призначається при захворюваннях:

- частковий параліч нижніх кінцівок;
- параліч нижніх кінцівок;
- розвинутий ревматизм;
- дитячий церебральний параліч;
- міжхребцеві грижі;
- ригідні запалення хребців;
- поліневропатія;
- початкове навчання ходьби;
- параліч чотирьох кінцівок;
- розсіяний склероз;
- четверта стадія ревматизму;
- переломи хребта з паралічем;
- після паралічу хребта –поперекового, грудного або шийного відділів;
- складна реабілітація.

Під час занять у вертикалізаторі «Параподіум» як статичному так і динамічному застосовують спеціальні вправи. В статичному «Параподіумі» застосовується вправи для верхніх кінцівок вправи на зміцнення м’язів спини і попереку. Динамічний «Параподіум» сприяє переміщенню пацієнта, підтримуючи його, у вертикальному положенні. Розгойдування динамічного «Параподіуму» в сторони покращує рівновагу і навчає відривати ногу для ходіння, переносити вагу тіла.

Рефлекторно навантажувальний пристрій «Гравістат КР6-02»

Рефлекторно навантажувальний пристрій «Гравістат» застосовується для корекції статики рухів у хворих дитячим церебральним паралічем (ДЦП), з неврологічними порушеннями опорно-рухового апарату і при наслідках черепно-мозкової травми. Цей пристрій дозволяє задавати індивідуально розраховані дозовані навантаження дитині-інваліду. Комплекс вправ підбирається індивідуально з урахуванням конкретних завдань. Заняття проводить фахівець фізичної реабілітації індивідуально з кожною дитиною, якій показано застосування пристрою.

Профілактор Евмінова

«Профілактор Евмінова» - інструмент для профілактики і лікування захворювань хребта. Це спеціально сконструйований ортопедичний пристрій для можливості реалізації на практиці методики Евмінова.

Гравістат КР6-02 Профілактор Евмінова
Гравістат КР6-02 Профілактор Евмінова

 

Переваги застосування методики Евмінова у реабілітаційному процесі:

1. Методика Евмінова з використанням Профілактора Евмінова – це єдина система лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта і збереження здоров'я протягом всього життя.

2. Лікує хребет, ліквідуючи саму причину захворювання і, таким чином, назавжди ліквідуючи біль в спині.

3. Відновлює всі функції хребта.

4. Попереджає протягом всього життя дитини розвиток патологічних процесів в хребті.

5. Є єдиним засобом лікування у випадку множинних гриж міжхребцевих дисків.

7. Застосовується як необхідна терапія після перенесених операцій на хребті.

8. Ефективно застосовується для лікування і профілактики захворювань.

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…