Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
-->

Зустріч з чемпіоном XV літніх параолімпійських ігор Олегом Ленем

08 лютого 2017

У затишних стінах Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Прилуки відбулася зустріч з чемпіоном XV літніх параолімпійських ігор Олегом Лень.

Зустріч з Олегом Ленем

Спортсмен розповів про себе, про свої успіхи в Ріо-де-Жанейро, ділився порадами про те, як маючи фізичні вади, можна досягнути успіхів у спорті.

Зустріч з Олегом Ленем

Вихованці закладу мали нагоду поставити Олегу запитання, які їх найбільше цікавили, а головне – зробити фото на згадку та отримати автограф.

Зустріч з Олегом Ленем

Діти вітали чемпіона з перемогою, бажали здоров’я, подальших спортивних успіхів, співали пісень, які підготували разом з керівником музичним Олександром Горбанем.

Тимчасово виконуючий обов’язки Правдивець М.М. подякував Олегу Леню за те, що він зміг знайти час, щоб поспілкуватися з вихованцями закладу.

Зустріч з Олегом Ленем

Радістю сяяли дитячі обличчя, коли на завершення свята Олег Лень вручив вихованцям смаколики та справжнього футбольного м’яча з автографом.

Зустріч з Олегом Ленем

Зустріч з Олегом Ленем

На заході був присутній Руслан Мосціпан, майстер спорту з біатлону, тимчасово виконуючий обов’язки завідувача сектора по фізичній культурі та спорту Прилуцької міської ради.

Зустріч з такими людьми мотивує дітей з обмеженими фізичними можливостями до занять спортом, надає натхнення долати всі перешкоди та йти до своєї цілі.

Центр реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки

Наші контакти

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

  • Адреса: вул.Низова, 60, Прилуки
  • Тел. (04637) 3-85-00; 3-85-52
  • Email: prcentr@ukr.net
  • Моб. : (066) 024 54 66

Центр на карті

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…